Okna PCV – nowa generacja szyta na miarę współczesności

Okna PCV – nowa generacja szyta na miarę współczesności

Okna PCV to najpopularniejszy rodzaj stolarki okiennej, który spośród dostępnych na rynku rozwiązań wyróżnia się doskonałymi parametrami izolacyjnymi oraz technicznymi. Są to okna dobrze sprawdzające się w przypadku domów jednorodzinnych, mieszkań w bloku, a także wszystkich innych obiektów. Z tego powodu mówi się, że okna PCV to nowa generacja, która w przeciwieństwie do swoich poprzedników wyróżnia się doskonałymi parametrami, niską ceną oraz większym wyborem kolorystycznym. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? I dlaczego dobrze jest zdecydować się na ich montaż? Odpowiadamy!

Charakterystyka okien PCV

Powstające z polichlorku winylu (polimeru syntetycznego z grupy polimerów winylowych) okna PCV to nowoczesna, okienna alternatywa. Spośród dostępnych produktów stolarki okiennej, okna PCV wyróżniają się znakomitymi właściwościami termoplastycznymi oraz wysoką wytrzymałością mechaniczną. Dzięki temu wykazują w dużym stopniu odporność na działanie różnych warunków pogodowych, a przy tym różnych substancji chemicznych – w tym rozpuszczalników.

Tego typu okna są przy tym bardzo szczelne, dzięki czemu nie wpuszczają do wnętrza domu lub innego obiektu chłodu ani nie przepuszczają letniego, gorącego powietrza. Okna PCV nie wymagają przy tym częstej konserwacji.

Omawiane produkty stolarki okiennej zawdzięczają swoje wyjątkowe cechy ulepszonym parametrom. Zwiększono w nich komory w profilu oraz ściankach zewnętrznych, a to przekłada się na większe parametry izolacyjne. Oprócz tego okna PCV fantastycznie tłumią hałas, a ich doskonałe uszczelki z kauczuku chronią przed przedostaniem się wody do profili. To z kolei wpływa na zmniejszenie prawdopodobieństwa pojawienia się pleśni lub grzybów w pomieszczeniach.

Gdzie kupić dobre okna PCV?

Kupując okna chcemy, aby były one jak najlepszej jakości – nie na rok, czy dwa, a na długie lata. Jeśli zatem szukasz takich produktów, to powinieneś kupić nowej generacji okna PCV w Bogmar. Firma oferuje jedne z najlepszych na rynku okien , które dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, odpornych na wszelkie zadrapania, czy warunki pogodowe. Kupując je, możesz przez wiele lat cieszyć się ich świetnymi parametrami izolacyjnymi i akustycznymi.

Producent okien Bogmar oferuje również możliwość zakupu stolarki okiennej ALU (aluminiowej), która również posiada podobne, doskonałe właściwości. Oprócz tego u producenta dostaniesz również wysokiej jakości bramy garażowe i drzwi wejściowe – warto zatem zlecić produkcję i montaż takich elementów nieruchomości sprawdzonemu producentowi. Bogmar słynie przy tym z indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, terminowości i wysokiego profesjonalizmu.

Dodaj komentarz