Aranżacja małych wnętrz – szafy z lustrem powiększą twoje mieszkanie

Aranżacja małych wnętrz – szafy z lustrem powiększą twoje mieszkanie

Przy zakupie mebli do nowo wyposażanych wnętrz dobrze jest mieć zmysł estety, aby funkcjonalnie urządzić przestrzeń. Aranżacja wnętrz nie wymaga specjalisty, ale na pewno dobrej analizy zagospodarowania przestrzeni.

Małe wnętrza

O ile w dużych pomieszczeniach mamy dość szerokie pole do popisu, to przy wnętrzach małych musimy wykazać się już większą wyobraźnią. Nie możemy przede wszystkim dopuścić do sytuacji zagracenia przestrzeni. Jest sporo trików, które pomogą wydobyć z salonu, sypialni, czy przedpokoju głębię. Podstawowym założeniem jest dobieranie odpowiedniej wielkości mebli, najlepiej o prostej formie. Ważne jest właściwe operowanie kolorem. Ciemne kolory potrafią przytłoczyć małą przestrzeń. Zastosowanie jasnych barw, gładkich i błyszczących powierzchni spowoduje efekt otwarcia przestrzeni i optycznie ją powiększy.

Meble z lustrami

Bardzo udanym rozwiązaniem, w kwestii optycznej wielkości pomieszczenia, będzie zastosowanie w nich luster lub też mebli z lustrami. Często wybieraną opcją szczególnie do sypialni czy przedpokoju są szafy z lustrem. Duży wybór sprawia możliwość dostosowania mebla do każdego pomieszczenia. Obecne szafy z lustrem https://www.meble.pl/meble/szafy,z-lustrem/ są tak rozmaite, że warto przyjrzeć się ofercie zanim zdecydujemy się na wykonanie drogiej szafy na wymiar. Meble wolnostojące są zawsze praktyczniejsze i łatwiejsze w aranżacjach, z możliwością przestawienia, by zmienić wystrój. Poza tym wolnostojące meble będzie można zabrać ze sobą przy przeprowadzce.

Oferta szaf z lustrami

Przeglądając ofertę szaf z lustrami zauważamy wybór mebli, które nadają się zarówno do sypialni, jak i mogą stać reprezentacyjnie w salonie. Taką wyszukaną propozycją może być szafa dwudrzwiowa z lustrem Beta 58. Dzięki powierzchni w białym połysku będzie prezentowała się naprawdę dobrze, aż żal byłoby ją ukrywać w garderobie. Z kolei Beta 78 to szafa dwudrzwiowa z lustrem, które świetnie wkomponuje się w sypialnie. Ma ciepłą barwę drewna i dobre, duże lustro.

Szafy z lustrem mogą być zarówno rozsuwane jak i otwierane. Lustro może stanowić jedno skrzydło, lub dowolnie ułożoną taflą pokrywać część jednego i drugiego skrzydła. Pomysły twórców są naprawdę interesujące. Szafa obrotowa z lustrem Home Flash to ciekawa propozycja do stylowego przedpokoju. Intensywnie czerwona szafa na obuwie i okrycia wierzchnie, po obrocie jej tyłem daje możliwość przeglądania się w dużym lustrze.

Szafy, jako duże meble, potrafią zdominować pomieszczenie. Warto szukać ratunku w szafach z zamocowanymi lustrami, które oddadzą przestrzeń.

1 Comment

Dodaj komentarz