Komu zlecić sprzątanie hal produkcyjnych Wrocław i okolice?

Komu zlecić sprzątanie hal produkcyjnych Wrocław i okolice?

Hale produkcyjne oraz powierzchnie magazynowe to obiekty, w których nieustannie coś się dzieje. W związku z natłokiem obowiązków oraz pilnością wykonywania wielu zadań ciężko jest dbać o idealny porządek. Z drugiej jednak strony w czystym i zadbanym miejscu pracy pracuje się po prostu wygodniej.

Jak rozwiązać zatem problem braku czasu na utrzymanie porządku? W prosty sposób – poprzez zatrudnienie wykwalifikowanej firmy, która ma doświadczenie w sprzątaniu hal produkcyjnych oraz magazynowych.

CleanHub – kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych Wrocław i okolice

Sprzątanie hal produkcyjnych Wrocław warto zlecić doświadczonej firmie CleanHub, która świadczy kompleksowy zakres usług. W ramach dostępnej oferty możesz liczyć na profesjonalnie sprzątnięcie miejsca pracy bez ryzyka uszkodzenia konstrukcji jakiegokolwiek sprzętu. W zakres oferowanych usług wchodzi m.in.:

  • odkurzanie, mycie i czyszczenie konstrukcji oraz linii produkcyjnych;
  • czyszczenie i odtłuszczanie sufitów oraz ścian hal produkcyjnych oraz magazynowych;
  • sprzątanie całej infrastruktury (tj. koryt kablowych, szacht prądowych, rur, wentylacji oraz jej kratek, wyciągów powietrza itp.);
  • utrzymanie porządku na platformach, magazynowych regałach, blatach oraz poprzeczkach;
  • czyszczenie przeszkleń, fasad, a także wszystkich elementów oświetlenia;
  • specjalne doczyszczanie powierzchni objętych trudnymi do zmycia plamami;
  • impregnacja, usuwanie i malowanie oznaczeń poziomych;
  • dezynfekcja hal przemysłowych i powierzchni magazynowych;
  • inne, dodatkowe usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Warto przy tym wiedzieć, że wszystkie usługi wykonywane są z najwyższą starannością oraz dbałością o skrupulatne przestrzeganie przepisów i zasad BHP.

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą sprzątającą CleanHub?

Współpraca podjęta z firmą sprzątającą CleanHub przez wielu klientów oceniana jest bardzo dobrze. Dobre opinie są zasługą profesjonalnego podejścia do każdego powierzonego zadania i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Pracownicy firmy słyną z nie omijania żadnego zakamarka i bezpiecznego usuwania nawet trudnych plam. Usługi są przy tym zawsze wykonywane na czas, a o ukończeniu poszczególnych etapów jesteś informowany. Dzięki temu wiesz co i kiedy zostało już wykonane.

Warto przy tym wiedzieć, że z usług sprzątającej firmy CleanHub możesz korzystać regularnie (w ramach podpisania umowy) lub wyłącznie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Co ciekawe, firma oferuje nie tylko sprzątanie hal produkcyjnych i powierzchni magazynowych. Możesz również zlecić jej sprzątanie mieszkania, klatki schodowej w bloku, biura, czy innych miejsc użyteczności publicznej.

Dodaj komentarz